آشنایی با ما

درباره ما
شرکت توسعه ارتباطات و اطلاعات سامانه سما پیشرو پرشین با نام تجاری شبکه رسانه دارای پروانه ارائه خدمات ارتباطی ثابت (SERVCO.) به شماره ۱۰۰-۹۵-۳۴از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، فعالیت خود را از سال ۱۳۷۸ با ارائه سرویس های اینترنت بی سیم بر روی فرکانسهای مجاز از طریق لینکهای ماهواره ای و دسترسی به اینترنت ازطریق بخش خصوصی آغاز نموده است. با عنایات پروردگار مهربان و تلاش بی وقفه ی این مجموعه در جهت تحقق الزامات قانونی در تمامی ابعاد و اجرای اثر بخش رعایت حقوق مصرف کننده این شرکت در سال ۹۳ موفق به احراز رتبه دوم در میان سرویس دهندگان خدمات اینترنت بی سیم (سرعت بالای ارائه سرویس اینترنت ، تکریم ارباب رجوع، رضایت از خدمات پس از فروش) در میهن عزیزمان ایران گردید.
مدیران و کارکنان این شرکت در جهت تلاش برای ارائه ایده های نو و خلاقانه جهت جلب رضایت مشتری هستند و داشتن مشتریان وفادار مهر تاییدی بر این مهم می باشد.
شبکه رسانه همواره خود را موظف و متعهد به بر آورده سازی کلیه نیازمندی های مرتبط با محصول و خدمات می دانسته و ارزش آفرینی برای مشتریان را در اولویت سیاستهای کاری خود قرار داده است. در این راستا جذب و به کارگیری نیروهای متخصص و خلاق به عنوان سرمایه های فکری این شرکت گامی است در راستای تحقق اهداف.
امید است در سالهای پیش رو روند رو به رشد تحقق اهداف استمرار یافته و باز هم آرزو داریم با عنایات ذات لایزال احدیت بتوانیم از پیشتازان خدمات دهندگان اینترنتی در بازار رقابتی سالم با رقبای خود در سطح بین المللی باشیم.

اطلاعات عمومی شرکت:
نام ثبتی شرکت: توسعه ارتباطات و اطلاعات سامانه سما پیشرو پرشین
نام تجاری شرکت: شبکه رسانه
نوع ثبت: سهامی خاص
شماره ثبت: ۳۳۸۸۱۷
پروانه SERVCO: شماره ۳۴-۹۵-۱۰۰ از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی
موضوع فعالیت شرکت :
سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی با ارائه پروانه سروکو (SERVCO) مجوز ارائه خدمات ذیل را برای شرکت شبکه رسانه میسر ساخت.
خدمات دسترسی به اینترنت پرسرعت (VDSL و Wireless) دسترسی به شبکه ملی اطلاعات توزیع و فروش پهنای باند اینترنت پهنای باند اختصاصی ارائه خدمات سرور مجازی، میزبانی وب و دامنه و ارائه انواع خدمات محتوایی و ارزش افزوده در چهارچوب قوانین و مقررات جاری کشور تعداد کارمندان و کارشناسان: طبق چارت سازمانی تا ۶۰ نفر